"Život je boj a sebevrah je ulejvák. Lidi, neztrácejte hlavu, kdo to má po vás uklízet!

Harry Potter 5

11. června 2007 v 13:20 | Kajjusha |  filmy,seriály
nějaké trailerky a články
tady je hlavní trailer
hlavní odkaz na stránku Harryho
Někteří jste si možná všimli - 13. července přijde do kin nový film ze série Harry Potter. Co nám v něm čeká, co nás nemine? Na úvod Vám teda nalíčím jaká je situace v pátém díle.
Harry Potter, 15 let, opět tráví léto u svých protivných příbuzných - Dursleyových. Mudlové se mu kvůli fámám, co o něj rozšířili Dursleyovi, vyhýbají, a jako kdyby toho nebylo dost, i jeho přátelé, známí a dokonce i křestní otec Sirius jsou ve svých listech nesmírně struční a něco před ním tají. Harry má pocit naprosté izolovanosti od čarodějnického světa a prakticky neví, co se v něm děje, co ho trápí v poslední době víc, protože lord Voldemort, nejobávanější temný čaroděj 20. století, se vrátil, ale zatím svoji přitomnost tají. A tak se Harry s pocitem křivdy potuluje po mudlovském měste v domění, že tohle léto bude nesmírně otravné a dlouhé… alespoň do doby, než ho napadnou mozkomoři.
Pátý díl knižní série přinesl vysoce kvalitní děj v přepracované podobě, ovšem dokáže něco podobného i film? Před jistou dobou se objevil první trailer na film Harry Potter 5, který můžete shlédnout . Tento trailer vám poskytne krátké nahlédnutí do několik momentů z filmu, ovšem pokud hledáte něco lepšího, nezbývá mi než vám doporučit druhý trailer, který se objevil nedávno a díki němu vypadá film mnohem lákavěji.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
krvavé mám pěsti,střepy nosí štěstí...