"Život je boj a sebevrah je ulejvák. Lidi, neztrácejte hlavu, kdo to má po vás uklízet!

Pirates of the Caribbean 3

23. června 2007 v 16:48 | Kajjusha |  filmy,seriály
Uplynulo sotva pár měsíců a Piráti z Karibiku jsou zpět. Jak vyplynulo z konce druhého dílu, je jasné o co půjde v Na konci světa.Členové posádky zničené Černé perly poplují společně s Barbarossou aby přivedli Jacka zpět na svět. Jacka najdou, ten s nimi nejdříve nechce jít, v traieleru se dokonce zeptá: ,,Proč bych s vámi měl jet? Čtyři z vás se mě pokusili zabít. A jednomu se to podařilo."
Na konec s ním přece jen jede. Společně se vydávají do Singapuru, kde se koná sjezd králů pirátů ze čtyř koutů světa. Vítá je zjizvený pirátský kapitán Sao Feng (Chow Yun-Fat). A důvod sjezdu?
,,Bývala doba, kdy si piráti mohli dělat na světě, co chtěli. Naše doba se však chýlí ke konci. Naši nepřátele se spojili, aby nás zničili."
Lord Backett získal na konci druhého dílu srdce Davyho Jonese. Nyní ho ovládá a s jeho pomocí touží vyhladit piráty.
Z traileru si můžeme domyslet, že piráti se spojí a vytáhnou proti Backettovi. Ona závěrečná bitva se odehraje uprostřed vodního víru, kde na sebe budou pálit z děl. Jack se utká s Davym Jonesem, v záběru je vidět, o co bojují.
Další co vás zcela jistě překvapí bude Will a Elisabeth, kteří budou oděni v pirátském oblečení a Barbarrosa, který se normálně baví s Jackem, jako kdyby ho právě Sparrow neměl na svědomí…
Česká premiéra je 24.5. A pro fanoušky téhle série je prostě návštěva kina nutnou povinností.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
krvavé mám pěsti,střepy nosí štěstí...