"Život je boj a sebevrah je ulejvák. Lidi, neztrácejte hlavu, kdo to má po vás uklízet!

výpomoc k hledání

23. června 2007 v 14:45 | Kajjusha |  záhady
Zdravím všechny nadšence, kteří se zajímají o paranormální jevy a vše s tím související. Chci se hned na začátku tohoto psaní omluvit všem, kteří očekávají nějaký extra článek, jelikož se jedná pouze o podnět k diskusi, od níž teprve očekávám něco zajímavého.

Již delší dobu se o paranormální jevy zajímám, ale teprve nyní jsem pořídil potřebné vybavení, abych mohl vše zdokumentovat na co možná nejprofesionálnější úrovni.

Po mnohahodinovém brouzdání po internetu jsem ale vcelku zklamán, jelikož podnětů jsem příliš nenašel. Většinou se jedná o neúplné, nepřesné, mnohdy i evidentně smyšlené báchorky, za nimiž je škoda vůbec vyjíždět.

Proto jsem se rozhodl napsat tento článek s nadějí, že čtenáři, kteří mají nějaké zkušenosti či tipy, budou do diskuse pod článkem tyto tipy zvěřejňovat. Poprosil bych všechny vtipálky, aby ušetřili práci sobě i mně.

Tedy prosím, kdo znáte nějaká "strašidelná místa", nebo máte jiné podněty pro zkoumání, napište o nich do diskuse. Uveďte prosím o jaký úkaz se jedná, přesné místo, + další potřebné informace.

Doufám, že redakce tento článek nesmaže a dovolí tak mně, a myslím že i mnoha dalším nadšencům, vypomoci si navzájem.
Hunter :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
krvavé mám pěsti,střepy nosí štěstí...